Gospodarstwo Rolne i Sadownicze
Wojciech Klimkiewicz

Soki


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/users/klimkiewicz2/public_html/_smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273

Soki jabłkowy i gruszkowo-jabłkowy, jabłkowo-buraczkowy, jabłkowo-marchewkowy tłoczone są z owoców i warzyw wyprodukowanych w Gospodarstwie Wojciecha Klimkiewicza. To duże gospodarstwo z 50-letnią tradycja sadowniczą jest laureatem wielu nagród i wyróżnień z dziedziny rolniczo-sadowniczej.

Owoce i warzywa produkuje się tu według surowych wymagań integrowanej produkcji roślin (IP) z udziałem metod biologicznych, dzięki temu owoce i warzywa z naszych pól posiadają wysokie walory zdrowotne i dietetyczne co potwierdzają państwowe certyfikaty.

Nasze soki wyróżniają się tym, że znamy ich historię o kwiatka, ponieważ tłoczymy je tylko z owoców i warzyw wyprodukowanych w naszym gospodarstwie.

Jesteśmy także członkiem regionalnej sieci „DZIDZICTWO KULINARNE KUJAWY I POMORZE” w ramach europejskiej sieci dziedzictwa kulinarnego którego znak potwierdza jakość tradycyjnej i innowacyjnej żywności.

Soki nasze można nabyć w sklepach sieci POLOMARKET i w dobrych hurtowniach i sklepach na terenie kraju.